Tekstil

ASAV kurulduğu günden beri Türk tekstil imalatçılarının ihtiyaçlarını doğru anlayarak sunduğu kaliteli ve talebe yönelik direkt çözümlerle hem ihracatçıların ticaretlerine değer katmış hem de bu değerden aldığı güçle sektörde önemli bir oyuncu olmuştur.

Tekstil sektöründe zincirin her halkasında hizmet veren ASAV, hammadde, kumaş, ayakkabı, aksesuardan gibi ürün kalemlerini başarıyla taşımakta olup yerli ve yabancı birçok perakende markaya hizmet vermektedir. Dünyada gelişen hızlı ve kaliteli üretim olanaklarıyla beraber artan piyasa baskısında paydaşlarına büyüklük gözetmeksizin en iyi transit sürede en kaliteli hizmeti vermek ASAV’ın müşterilerine karşı öncelikli sorumluluğudur.

Kapıdan kapıya çözümlerde 24 saatten az transit sürelerle havayolunun gerçek avantajını paydaşlarına sunabilen ASAV bu bağlamda paydaşlarını rakiplerine göre bir adım öne geçirmektedir. 

Tekstil ve hazır giyim sektörünün dinamiklerini göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza özel çözümler üretiyoruz.

Akşam fabrikadan çıkan bir ürün ertesi gün yurt dışındaki mağazada satışa hazır olabiliyor. Tecrübeli ve esnek servis ağıyla dünyanın her noktasında paydaşlarının taleplerine göre hizmet sunabilmekte olan ASAV bu alanda sektörde adeta bir rol modeldir.