İlaç

Ülkemizde gelişmekte olan sağlık ve ilaç sanayisine gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli bir pazara hitap eden Türk ilaç ve sağlık sektörü üreticileri ASAV’ın sunmuş olduğu öncelikli, hızlı, kapıdan kapıya servislerle küresel olarak sektörde bir adım öne geçmektedirler.

Alanında tecrübeli personel Sağlık ve İlaç taşımalarını IATA standartlarına göre organize etmekte, soğuk zincir, özel etiketleme ve ambalaj, hava yolu ile temas noktasında süreci zaman gözetmeksizin takip etmekte, aktif konteyner servisleriyle paydaşlarına taleplerine göre özel servisler sunmaktadır.

 

Bu alanda çalışan personelin 7/24 ulaşılabilir olması ve yine bu yüklerin aynı şekilde takibi ASAV’ın olmazsa olmaz kriterlerinden biridir.

 

Çeşitli sağlık ekipmanları, ameliyat malzemeleri, genel hastane donanım malzemelerinin de taşımasını yapan ASAV sağlık sektörü ile ilgili taşımalarında olabildiğince hassas ve profesyonel metodolojiler kullanmaktadır.

İlaç taşımacılığında uzmanlaşmış kadro, özel kargo statüsünde öncelikli taşıma ve ortam şartları için özellikli alan planlaması ile fark yaratıyoruz.