Hava

ASAV’ın havayolu taşımacılığındaki başarısı tesadüf değil. Bu başarı öyküsünün ardında 20 yılı aşkın IATA acenteliği tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi ve gücün yanı sıra özveriyle çalışan, müşterinin taleplerine özel olarak odaklanmış ve sonuca yönelik hareket eden ekipleriyle vizyon sahibi yöneticilerin bir araya geldiği dinamik bir yapı var.

 

 

 

Amsterdam transit hub'ımızı kullanarak tüm Avrupa'ya ve tüm Avrupa'dan günlük çıkışlar ile kargo topluyor dakik, güvenilir ve uygun maliyetli bir hizmet sunuyoruz.

Dünyanın önemli havalimanlarında günlük olarak organize ettiğimiz  çıkışlarımızla minimum kargolarınızda bile ciddi fiyat avantajı sağlayabilmekteyiz.

 

Merkezimiz Türkiye'nin yanı sıra özellikle Uzakdoğu çıkışlarında verdiğimiz hizmette çok iddialıyız. Çin, Kore, Tayvan, Vietnam, Tayland ve Japonya'nın tüm ana limanlarında yerel olarak en güçlü isimlerle uzun süreli sözleşmelerimiz ve direkt taşıyıcı kontratlarımız sayesinde bu pazarların lider oyuncusuyuz. 

 

Bozulabilir, ilaç, üretim bandı ürünleri, tehlikeli maddeler ve canlı hayvan gibi her türlü acil, özel kargo ve charter talebinizi isteğinizi karşılayabilir, 7/24 charter talepleriniz için çalışabiliriz. Sizlere hizmet verebiliriz.

Alım gücünü birçok çıkış noktasında kendimiz kontrol ederek sektörün alışılagelmiş sınırlarını zorluyoruz.