Dil Seçimi     TR EN
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

KURUMSAL

Tarihçe

“ ...kaybedecek vaktiniz yok ve biz bunu biliyoruz...”

Adını Asya ve Avrupa kıtalarının kısaltmasından alan AS-AV Uluslararası Nakliyat, yalnız kıtalar arası değil aynı zamanda müşterilerinin isteklerine göre tüm destinasyonlarda ulaşımı yapılacak kargoları için de bir köprü vazifesi taşımaktadır.

Bu amaçla 1994 yılında Hava-Kargo Taşımacılığı ile faaliyetine başlamış ve kuruluşunun üzerinden bir yıl bile geçmeden IATA(International Air Transport Association) Lisansını alarak başarısını kanıtlamıştır. Ve 2000’ li yılların başından itibaren de Türkiye IATA sıralamasında ilk 5 te yerini almıştır.

Müşteri Memnuniyeti ilkesinin gerekleri doğrultusunda hizmetlerinin sınırını müşterilerinin lehine sürekli geliştiren AS-AV kısa zamanda gümrükleme, deniz taşımacılığı,öz varlıkları ile komple taşımacılık ve kara nakliyesini de bünyesine eklemiştir.

Günümüz dış ticaret koşullarında kaybedecek vaktiniz olmadığının bilinciyle, AS-AV’ ın öncelikli amacı, kargolarınız için en hızlı ve düşük maliyetli alternatifleri sağlamaktır. Bu noktada en büyük dayanağı siz değerli müşterilerinin yıllardır servislerine duyduğu güven sayesinde güçlenen konumudur.

Desteğinizin ve iş/güç birliğimizin devamı dileklerimiz ile,

Saygılarımızla,

Değerli Müşterilerimiz,

Geçmiş yıllar boyunca güveniniz ve destekleriniz sayesinde kalitesi ile gurur duyduğumuz bir servis ürettik. Şimdi ise, bir adım daha ileri giderek, sizlere bu servisi yerinde ve bizzat sunmak amacıyla, 11 Şubat 2013'de faaliyete başlayacak olan Hollanda ofisimizi kurduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

Türkiye ofisimizde sizlerin güvenini kazanma başarımızın sırrı olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve hizmet anlayışımızı konularında uzman kadromuz ile birlikte Hollanda ofisimize de taşyacağımızı ve bu anlamda Hollanda lojistik sektörüne sadece ofisimiz ile değil 20 senelik tecrübemize dayanan hizmet anlayışımız ile yeni bir soluk getireceğimizi düşünüyor ve hedefliyoruz.

Transit- ihracat- ithalat ve fiskal gibi gümrük işlemlerinizde de hizmet verebilecek tamamı gümrüklü Hollanda depomuzun, ofisimiz ile birlikte aynı tarihte hizmete başlayacağını da bildirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız.

11 Şubat Tarihinden itibaren AS-AV Hollanda ofis ve gümrüklü deposu ile faaliyetimize başlayacak olmamız sebebiyle “FOX Global Lojistik” firması ile süregelen acentalık ilişkimizin de sona ereceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek ve sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmek isteriz. Bu sebeple 11 Şubat 2013 sonrasında “FOX Global lojistik” firması ile gerçekleştireceğiniz işlemlerden sorumlu olamayacağımızı da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

AS-AV Uluslararası Nakliyat Ekibi