Dil Seçimi     TR EN
Ana Sayfa / Hizmetler / Havayolu Taşımacılığı

HİZMETLER

Havayolu Taşımacılığı

Şirketimizin kuruluşuyla eş zamanlı faaliyete geçen Havakargo departmanı, 1994 yılından günümüze sektördeki lokomotif Türk Şirket’i olma özelliğini alışkanlık haline getirmiştir. İthalat ve ihracat olarak çift yönlü servis veren iki ayrı koldan oluşmaktadır.

Dünyanın hemen her uluslararası limanına ihracat servisi verebilen ve buralardan ithalat servisi de sunabilen kalitesine güvendiğimiz havayollarıyla çalışmak en önemli prensibimizdir. Sektörde uzun yıllarda kazandığı deneyimi, genç ve dinamik kadroya olan inancıyla harmanlayan yönetim kadromuzun, kurumsal yapısı altında tüm müşterilerimize her zaman ilk yükündeki heyecanla hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz. ICC(International Chamber of Commerce) tarafından yayınlanan Incoterms2010 kapsamındaki tüm taşımalarınızda sizlere servis verebilmekteyiz.

Üstün hizmet kalitesi anlayışımız çerçevesinde ,yükünüzün niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından sevkinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki kritik bilgilendirmeleri rutin olarak yapmaktayız. Sektörün en güçlü yerli sermaye şirketi olmamızın vermiş olduğu gücün sağladığı tüm imkanları müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en hızlı servisi en uygun fiyatla sağlayabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Dünyanın majör havalimanlarına sürekli planlamakta olduğumuz konsolide çıkışlarımızla minimum kargolarınızda bile ciddi fiyat avantajı sağlayabilmekteyiz. Havayolları ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde kargolarınıza havayollarından/hava koşullarından kaynaklı olağan üstü durumlar hariç tutulmak koşuluyla yer garantisi verebilmekteyiz.

Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin acenta ağımızla karşı istasyonlarda danışmanlık, depolama, gümrükleme, kapıya teslimat gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm servisleri kusursuz ve en hızlı şekilde verebilmekteyiz. 19 yılı aşkın çetin rekabet piyasası koşulları içerisinde daima zirveyi hedefledik. Bu süreçte müşteri odaklı çalışmaya ve son servisimizin hep en iyisi olmasına özen gösterdik. 2013 yılında da şartlar ne olursa olsun müşterilerimizin çıkarlarını en üst öncelikte tutacağımızdan çok eminiz.

Değerli Müşterilerimiz,

Geçmiş yıllar boyunca güveniniz ve destekleriniz sayesinde kalitesi ile gurur duyduğumuz bir servis ürettik. Şimdi ise, bir adım daha ileri giderek, sizlere bu servisi yerinde ve bizzat sunmak amacıyla, 11 Şubat 2013'de faaliyete başlayacak olan Hollanda ofisimizi kurduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

Türkiye ofisimizde sizlerin güvenini kazanma başarımızın sırrı olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve hizmet anlayışımızı konularında uzman kadromuz ile birlikte Hollanda ofisimize de taşyacağımızı ve bu anlamda Hollanda lojistik sektörüne sadece ofisimiz ile değil 20 senelik tecrübemize dayanan hizmet anlayışımız ile yeni bir soluk getireceğimizi düşünüyor ve hedefliyoruz.

Transit- ihracat- ithalat ve fiskal gibi gümrük işlemlerinizde de hizmet verebilecek tamamı gümrüklü Hollanda depomuzun, ofisimiz ile birlikte aynı tarihte hizmete başlayacağını da bildirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız.

11 Şubat Tarihinden itibaren AS-AV Hollanda ofis ve gümrüklü deposu ile faaliyetimize başlayacak olmamız sebebiyle “FOX Global Lojistik” firması ile süregelen acentalık ilişkimizin de sona ereceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek ve sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmek isteriz. Bu sebeple 11 Şubat 2013 sonrasında “FOX Global lojistik” firması ile gerçekleştireceğiniz işlemlerden sorumlu olamayacağımızı da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

AS-AV Uluslararası Nakliyat Ekibi